×

HakkımızdaEn İyi Olmak İçin Çalışıyoruz....

 
Sevgili Öğrenci ve Velimiz,
 
Express English 16 Ağustos 2008 tarihinde, New Yorkda International Bridges Consulting LLC New York kuruluşunun alt yapısında profesyonel yöneticiler tarafından kurulmuştur. İlk şubesini 16 Ağustos 2008'de New Yorkda açmış, akabinde Türkiyeye yatırım kararı almıştır. Taktir edersiniz ki kaliteli eğitim vermenin ön şartları iyi ve ihtiyaca göre hazırlanmış programlar, bu eğitimi sizlerle buluşturacak olan kalite ve tecrübede eğitmenler, iyi bir öğrenci takip ve yönlendirme rehberliği ve hepsinden önemlisi nitelikli eğitimin ekonomik fiyatlarla sunulmasıdır.
 
Express English olarak şubelerimizde öğrencilerimizle buluşturduğumuz kalitemiz yurt dışında da çok önemli kurumlarca taktir görüyor. Yurtdışında kaliteli eğitim kurumlarını bünyesinde bulunduran Campus Education 2011 Senesinde Express English'i Amerikanın en iyi Dil Okulu seçerek ödüllendirmiştir.
 
Bizler yabancı dil eğitimini sadece kayıt olunan program zamanları ve sınıf içi eğitim olarak değil. Öğrencilerimizin öğrenimlerini ve gelişimlerini çok yakından takip eden program saatleri ve sınıf dışı eğitimlerini de destekliyoruz. ExpressBook sistemimiz sayesinde öğrencilerimiz derse gelmedikleri günün konu tekrarlarını sistemimizden yapabilir, ödevlerini gönderip, yapabilir, arkadaş ekle özelliği ile diğer gruplardaki öğrencilerle arkadaş olur mesajlaşır, ortak ödev yapar, yarışmalara katılır, kalan ödemelerini takip eder, ödeme yapabilir, deneme sınavlarına katılıp sonuçlarını anlık görebilir, bireysel ya da grup oyunları oynayabilir, velisi öğrencisinin bulunduğu sınıfı izleyebilir, devamsızlık durumunu raporlayabilir ve anlık gelişimini rapor olarak elde edebilir. 
 
Sürekli yatırım ile sürekli büyümeyi hedefleyen Express English son olarak Bütün diğer eğitim kurumlarında görev alan İngilizce Öğretmenlerinin daha vasıflı olabilmesi için ilk olarak TESOL Programının Türkiye, Rusya ve İran tam distrübütörlüğünü almış ve daha sonra üniversiteyi satın alarak sektör lideri olmuştur.
 
Express English Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bölümümüz Türkiye'deki bir çok Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı şirketinin ana sponsorluğunu yapmakta ve öğrencilerini yurt dışına göndermektedir.